2. GELENEKSEL LİSELİ GENÇLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI

Yarışma İçeriği

Bu yıl düzenlenecek olan bilgi yarışması, Cemalettin YAZICI?nın kaleme aldığı PEYGAMBERLER TARİHİ adlı kitabın içeriğinden oluşacaktır. Yarışma iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama, 9. ve 10. Sınıf öğrencileri arasında, mevcut kitabın içeriğinden, öğrencilerin seviyelerine uygun, çoktan seçmeli 50 sorudan oluşmaktadır. İkinci aşama 11. ve 12. Sınıf öğrencileri arasında, mevcut kitabın içeriğinden, öğrencilerin seviyelerine uygun, çoktan seçmeli 50 sorudan oluşmaktadır. Yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllendirilecektir. Yarışmaya katılan öğrencilerin, aşağıda belirtilen yer ve zaman da sınava hazır şekilde bulunmaları gerekmektedir.

Yer ve Zaman

İnci Köyü İlköğretim Okulu

08.07.2012 Pazar Saat: 11.00

Ödüller

Yarışmada BİRİNCİ olan öğrencimize 1 Cumhuriyet Altını,

Yarışmada İKİNCİ olan öğrencimize 1 Yarım Altın,

Yarışmada ÜÇÜNCÜ olan öğrencimize 1 Çeyrek Altın,

Ödül Töreni

Liseli Gençler Arası Bilgi Yarışması?nda dereceye giren öğrencilerimize ödülleri, İNCİ KÖYÜ GELENEKSEL AKDAĞ ŞENLİKLERİ?NDE tören şeklinde takdim edilecektir.

NOT 1: BU YIL DÜZENLENECEK BİLGİ YARIŞMASINA ÜLKEMİZİN HERHANGİ BİR YERİNDE İKAMET EDEN TÜM İNCİ KÖYLÜ ÖĞRENCİLERİMİZ KATILABİLECEKTİR. ÖĞRENCİLERİMİZİN YARIŞMAYA KATILABİLMEK İÇİN YARIŞMA TARİHİNDE İNCİ KÖYÜNDE BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR. YARIŞMAYA KATILACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN BİZLERE ULAŞARAK İSİMLERİNİ BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

NOT 2: YARIŞMA TARİHİNDE OLTU?DA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZ SERVİSLE KÖYE GÖTÜRÜLECEKTİR. ÖĞRENCİLERİMİZİN SAAT 09:00? DA OLTU İMAM HATİP LİSESİ BAHÇESİNDE HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

KONUŞMACI: PROF. DR. MUSTAFA AĞIRMAN

Organizasyon: İNCİ KÖYÜ GENÇLİĞİ

İRTİBAT TELEFONLARI: 05427644409 / 05365974621

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

1 Yorum

  1. zakir

    ÇOK DEĞERLİ HEMŞEHRİLER, İNCİLİLER, OLTULULAR,

    Bizim gençlerin düzenlemiş olduğu yarışmalarda iki düzey varmış. her iki düzeye deayrı ayrı hediye verilecek. hediyelerin yarısını oltudan hemşehrilerimiz/köylülerimiz karşılayacak diğer yarısına da bizlerden yardım/ sponsor beklenmekte.
    Biz geçen yıl yapılan yarışmada gördük bu gençler dörtbin lira kadar ödül dağıttılar. Bu sene bizler de el atarsak onları da fazla yormayız. Hepsini bir kişiden beklemiyoruz. Herkes gönlünden kopanı verirse bu gelenekte böylece maya tutmuş olur.
    Allah yapacağınız hayır hasanatı şimdiden kabul etsin.

© 2024 iNCi KöYü