Işıklı Mustafa Emi Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köylülerimiz ve sevenleri tarafından Işıklı olarak bilinen Mustafa Kaya bugün (23.01.2011) vefat etti. Başta oğulları olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı ve Allahtan sabr-ı cemil diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

Cenaze namazı, yarın Aslanpaşa camiinde öğle namazını müteakip kılınacaktır.

Mustafa Kaya

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

14 Yorum

 1. saliha sancar

  hakın rahmetine kavuşan amcama allahtan rahmet halam ve çocuklarına başsağlığı diliyorum

 2. İbrahim Hakkı AKPINAR

  Köyümüzün gülen yüzü, güzel insan, kimsenin beni incitti diyemeyeceğine inandığım Mustafa emiyi kaybettik. Hayatın zorluklarının yüzünde oluşturduğu çizgilere rağmen daima sıcak tebessümünü yüzünden eksik etmeyen çevresini samimiyetiyle kuşatan,mütevaziliği ile aslında hayatta var olmak için çokça şeylere gerek olmadığını bizlere örneklendiren, tanımaktan herkesin onur ve mutluluk duyduğuna inandığım kıymetli amcamızı yüzlerce seveni ile ebediyete uğurladık.Hep biraz ağızdan haklarımızıhelal ettik,hep bir ağızdan yapılan dualara amin dedik,her ağız onun iyiliğinden ve değerinden bahsetti. Herkes ondan razı olduğunu söyledi.Her insanın arzuladığı bir ölümle sessiz sedasız ahiret yaşantısına başladı.RABBim yari ve yardımcısı olsun.Bizler razı olduk RABBimde razı olsun.Değerli arkadaşım oğlu Ömer başta olmak üzere tüm ailesinin ve sevenlerinin, köylülerimin başı sağ olsun.

 3. zakir

  Işıklı Mustafa Amcaya Allahtan gani gani rahmet diliyorum.
  Çok farklı ve renkli bir kişiliği vardı. Bir gönül adamıydı. Gönlünde herkese yer vardı, büyük, küçük ayırmazdı herkese gönlünde yer ayırmıştı.
  Siz onu farketmeseniz bile o sizi farkeder, siz ses vermeseniz bile o ses verir. Hal hatır sorar, bir çayımı iç der.

  Bazıları ölür gider farkına bile varamayız, ama ışıklı amca öyle değil onun eksikliğini her yerde farkedeceğiz.
  Köylülerimiz, bilhassa oltulular sade bir kişiyi değil Işıklı gibi bir kişiyi kaybetti.

  O insanlara gönlünü açmıştı, inşallah cennette ona gönlünü açar, makamı cennet olur.

  Eşine, oğullarına, kardeşlerine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

 4. Hasan Aktaş

  Oğlu Hasanla lisede sınıf arkadaşıydık. Bazen evlerine de giderdik. Çaylarını içmiş, ekmeklerini yemişizdir. İyi niyetli, anlayışlı bir insan olarak tanıdım kendisini. Allah ötede rahmetiyle ışıklandırsın. Bütün yakınlarının başı sağ olsun.

 5. Osman Çelebi

  Mustafa kayaya ALLAHDAN RAHMET,yakınlarına baş sağlığı ve sabri-cemin niyaz ediyorum.
  Çobanlık arkadaşımdı.Makamı cennet olsun İnşaallah,

 6. Ali Kaya

  Mustafa Kaya amcaya Allah rahmet eylesin. Köyümüzün nev-i şahsına münhasır insanlarından biriydi. Neşeliydi, hoşgörülüydü ve de sevgi doluydu. Mekanı cennet olsun. Tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum.

 7. nakpınar

  mustafa emiye allah rahmet eyleysin makamı cennet olsun
  başta ailesi olmak üzere tüm eş ve dost ve akrabalarının başı sağolsun

 8. eşref altaş

  Mustafa emiye Allah rahmet etsin. Daha ongün önce Gürsuda caminin içinde konuşmuştuk da memlekete dönecem demişti. Ebedi memlekete göç etti. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Arkadaşlarım Hasan ve Ömer başta olmak üzere tüm yakınlarının başı sağolsun.

 9. ali alkan

  Mustafa emiye Allah rahmet eylesin. makamı cennet olsun. Başka okul arkadaşım Hasan olmak üzere tüm yakınlarının başı sağolsun. Allah sabri cemil ihsan eylesin.bizim köyde elli yaşından büyük insanlar hep şahsına münhasır insanlardı. yani herbirinin kendine ait bir özelliği vardı. yani bir zanaat yada başka bir özellik denildiği zaman akla ya bir kişi yada iki veya üç kişi gelirdi. billi denildiğinde de rahmetli akla gelmiştir hep. kendisi dünyada insanları güldürmüş onlara mutluluk vermiştir. inşeallah o da ahirette mutlu olur tekra makamı cennet olsun. ruhuna el fatiha……

 10. güven

  Mustafa emiye Allah rahmet etsin.Başta oğulları olmak üzere tüm yakınlarının başı sağolsun.Allah rahmet eylesin.

 11. hüseyin sevinç

  allah rahmet eylesin mekanı cennetolsun

 12. ali altaş

  hep neşeli güleryüzlü ışıklı amcamdı.
  allah gani gani rahmet etsin makamı cennet olsun
  Başta ailesi olmak üzre tüm eş dost ve akrabalarının başı sağolsun.

 13. Mustafa AKTAŞ

  Çocukla çocuk, büyükle büyük olmayı başaran ve hep gülümseyen simasıyla hatırlayacağımız bir değerimizdi o. Allah, kendi katında da gülen kullarından eylesin. Makamı cennet olsun.

 14. Musa Akyüz

  Köyümüz efsanelerinden değerli Mustafa emiye Mevlamız Rahmet eyleyip taksiratını affetsin.Başta ailesi olmak üzre tüm eş dost ve akrabalarının başı sağolsun.

© 2024 iNCi KöYü