Yollar Seni Aşamadım Yollar Seni (2009)

Fatih ALTUN

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

5 Yorum

 1. Kadir ALTAŞ

  Mustafa sen de çekmiş olduğun görüntüleri gönderirsen bir de senin bakış açınla köyümüze girş yapmak isteriz. İnşallah sende böyle güzel bir havada yolculuk yapmışsındır.

 2. Mustafa AKTAŞ

  Bir hafta öncesinde köydeydim. Fatih kardeşimin yaptığı bu çalışmayı daha önce düşünüp aynı görüntüyü çektim. Geri dönüp de siteyi açtığım da bu videoyu görünce çok şeşırdım.
  Fatih, yüreğine sağlık. Müzikle beraber oldukça güzel olmuş.

 3. Kömürcüoğlu Kadir

  Sevgili Fatih,Eline gönlüne canına sağlık.Bizi özlemini çektiğimiz köyümüzün karlarla kaplı yollarında türkü dinleterek seyahat yaptırdığın için seni kutluyorum. Kış gelir olursun benbeyaz gelin,Eser tipi boran yellerin İNCİ Selam ve sevgiler

 4. Mehmet ALTAŞ

  İLK DEFA KÖYÜMÜZÜ KIŞIN BÖYLE BU ŞEKİLDE GÖRDÜM VE DE HEP MERAK EDRDİM ACABA KIŞIN NASIL DİYE BU GÜZELLİKLERİ GÖSTERİP EMEK HARCAYANLARA MİNNET DUYMAK AZ BİLE,TABİ BİDE MERAK EETİĞİM BİR HUSUS VAR KIŞIN KÖYDEKİ GECELER NASIL GEÇİYOR POSTA GECELERİ ŞU AN İÇİN MEVCUT MU VARSA KAÇ POSTA VAR ACABA …

 5. Kadir ALTAŞ

  Yer beyaz gök mavi etraf yeşil. Yanında güzel bir de türkü. tek kelimeyle mükemmel bir video. Paylaşım için fatihe teşekkür ederiz.

© 2024 iNCi KöYü