3. İnci Köyü Futbol Turnuvasında Kupa Akdağ Sporun

Köyümüz gençlerinin Oltuda düzenlediği 3. Geleneksel Futbol Turnuvasının şampiyonu Akdağ Spor oldu.

Organizatörlüğünü Selim Sevinçin yaptığı turnuvaya 6 takım katıldı. Finale Akdağ spor ile Gölyer spor kaldı. Final maçında Akdağ Spor Gölyer Sporu 3-2 mağlup ederek 3. Geleneksel İnci Köyü Bahar Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu.Köy muhtarımız İsmail Altaş, “Köyümüzdeki genç sayısı hayli fazla. Birlik ve beraberlik adına bu turnuvayı düzenliyoruz. Gençlerimizi internet cafe köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyoruz.” dedi.

Turnuvada 32 gol atan Bekir Sancar, gol kıralı oldu. Final maçı sonrası dereceye giren futbol takımları kupa ve madalyalarını İl encümeni Ahmet Zengin, Metin Aydın, Fuat Demir ve muhtarımız İsmail Altaşın elinden aldılar.

Organizatör Selim Sevinç: “İnci Köyü futbol turnuvası final maçında akdağ spor birinci oldu. Bu turnuvada bizlere destek olan; birinci olan takıma forma, gol kralına ayakkkabı ve çeşitli hediyeler gönderen Başakşehir Klüp başkanı Ahmet Ağırman abimize ve Metin Aydın abimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizleri yalnız bırakmayan köy muhtarımız İsmail Altaş abimize, Ak Parti ilçe başkanımız Eftal Gülcü Beye, il encümeni Ahmet Zengin Beye, işadamı Fuat Demir Beye ve ilçe encümeni Fatih Öztürk Beye ve basın mensubu D.Murat Aydın ve Oltunun Sesi gazetesine ve tüm köylülerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Biz de incikoyum.com olarak başta Selim olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, takımlarımızı, özellikle de Akdağ Sporu tebrik ediyoruz.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

3 Yorum

 1. muhittin

  gardaşluh helal olsun sana bu takımlarınan iki sefer şampiyon oldunya ben gelene kadar baş harflerini sırasıyla yazdığım deggıri fati , bekir, gara musdo futboldan istifa ektiklerine dair dilekçeyi sana versinler ben geldimmmi işleme goyacam turnuvaya gatılan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum bu üçü hariç

 2. 1

  maşallah
  Allah nazardan saklasın
  bir zamanlar avarej takımıydık.
  şimdi şampiyon olmuş gençler.
  tebrikler

 3. zakir

  AKDAĞ Spora hayırlı olsun. yalnız bu akdağ sporun oyuncularını birisi yazsa da köyün futbolcularını tanısak.

© 2024 iNCi KöYü