Ali Çelik Amcamız Hakka Yürüdü

Köyümüzün Gürsu’da ikamet eden sakinlerinden Ali Çelik bu sabah (26.04.2015) Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Ali amcamız uzun süredir KOAH hastalığından dolayı tedavi görüyordu.

Kendisine Allah’tan rahmet, başta çocukları Kadir, Bilal ve Ömer olmak üzere tüm aile efradı ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz. Rabbim mekanını cennet eylesin.

Not: Cenaze namazı, yarın (27.04.2015) ikindi namazını müteakip Gürsu Zafer Camii’nden kaldırılacaktır.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

9 Yorum

 1. h.fatih ağırman

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun dünya ve ahiretlik Haklarımız helal olsun tüm aile efradına başta Hafiz kadir olmak üzere cümlesine başsağlığı dilerim.

 2. Kömürcüoğlu Kadir

  Merhum Ali kardeşimiz halim selim bir karıncayı dahi incitmeden imtinaeden bir insandı.Büyüğüne karşı saygılı küçüğüne karşı sevgili kendi halinde kimseye kötülük etmeyen sabırlı metanetli bir hayat yaşadı.Geriye yetiştirdiği güzel evlatlar bırakarak rahmeti rahmana yolcu oldu.Başta oğullarına ve tüm akrabai taallugatına baş sağlığı diliyorum.Ruhun şad merkanın cennet olsun.

 3. Mustafa AKTAŞ

  Tatlı mahallemizin güzel insanlarından biri daha rahmet-i Rahmana kavuştu. Ali amcamıza Allahtan rahmet, başta çocukları Kadir,Bilal ve Ömer olmak üzere tüm yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

 4. Hasan Aktaş

  Ali abiye Allahtan rahmet, başta Kadir olmak üzere çocuklarına ve tüm yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Diliyoruz ki uzun süren hastalığı döneminde çektiği sıkıntılar öte alemde kurtuluşuna vesile olsun.

 5. naci kaya

  ALLAH c.c gani gani rahmaet eylesin

 6. fatih aksu

  başta arkadaşım kadir kardeşleri bilal omer ve tüm yakınlarının başı sağolsun rahmeti rahmana kavuşan ali amcaya da rabbim rahmetiyle muamele eylesin mekanı cennet olsun

 7. Ahmet Altunok

  Kadir hocam Ali emiye Allah tan rahmet diliyorum mekânı cennet olsun Allah tüm aile efradına sabırlar ihsan eylesin başınız sağolsun

 8. Sinan Altaş

  Ali amcaya Allahtan rahmet kederli ailesine ve tum inci köyü halkına başsağlığı dlerim.mekânı cennet olsun

 9. israfil

  merhuma Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim

© 2023 iNCi KöYü