İnci İlköğretim Okulu Deneme Sınavında Başarısıyla Şaşırttı

Ocak ayında ilçe genelinde yapılan deneme sınavı sonuçları açıklandı.

Geçtiğimiz 6 Ocak 2011 tarihinde yapılan ve Oltu’daki tüm ilköğretim okulları ile birlikte yaklaşık 40 civarı okulun 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflarının katıldığı deneme sınavı sonuçları açıklandı.

Sonuçların analizinde şaşırtıcı bir şekilde bazı köy ilköğretim okullarının merkezdeki ilköğretim okullarından daha başarılı sonuç aldıkları görülüyor. [Bu başarılı sonuçlardan biri de İnci ilköğretim okuluna ait.]

İnci İlköğretim Okulu’nun 7. sınıflarda ilçede ikinci olduğu görülüyor. 5. sınıflarda dokuzuncu sırada yer alırken, 8. sınıflarda ise onüçüncü sırada yer alıyor. 4. Sınıflarda ise 15. Sırada yer alıyor.

İnci İlköğretim Okulu’nun bazı sınıflardaki başarısının bütün sınıflara yayılması dileğimizle, başarı gösteren çocuklarımızı ve bu başarıda büyük katkısı olan öğretmenlerimizi kutluyoruz.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

1 Yorum

  1. h.fatih ağırman

    köyümüzdeki başta öğretmen arkadaşlar olmak üzere tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum tebrik ediyorum tabi bizim zamanımızda böyle sbs diye bir şey yoktu olsaydı belki bizde köyümüzü gururlandırırdık.

© 2023 iNCi KöYü