Köylülerimizin Uludağ Gezisi

01 Şubat 2010 Pazartesi günü Bursadan ve İstanbuldan bir grup köylümüz, Uludağ gidip kayak yapmış ayrıca mangal yakmayı da ihmal etmemişler.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

11 Yorum

 1. Kömürcüoğlu Kadir

  Uludağda seyrusefer edenler muhabbetiniz daim olsun.Yalnız Uludağ da kaymanın ayrıbir sitili var.Hızeginen nenemde kayar.Yahya öğretmen yokki hizeneizi kıra,sizde rahat rahat kayıyorsunuz.Yalnız hizeginizin ayakları karaağaç değil.Yinede takdir ediyorum.Afiyet olsun.

 2. GÜVEN

  Toprak başıza.Ola herifisez uzun ehmet emigilin mahallede kayın.Hamza emigilin ahurun ögünden kayın.Suderesinden kayın.ordan mal-davar geçmerde kızan yokta gayersiz.Hızegizi gıran yokta.

 3. isimsiz

  kerim hafiz sen eskiden köyde hocayken hizek kayanları sıra dayağından geçerdin senin yaptığına bak hele hoca gısmı hizek kayarmı

 4. kerim ağırman inegöl

  pahıllanmayın isimsiz kahramanlar..herifsez ismizi yazın da öyle yorum yapın..

 5. isimsiz

  heç utanmersiz hele şunlara bakın

 6. zakir

  bu geziyi tertip edip bizi de davet eden abilerime teşekkür ederim. ilk defa ULIDAĞa çıktım. güzel bir gündü. osman abinin yapmış olduğu hızek, o gün, uludağ sosyetesinin ilgi merkezi oldu. ismi ORJİNAL KAYAK. bütün kayakları ve diğer kayma araçlarını geride bırakarak açık ara birinci oldu.
  son not: uludağda kayak yapılan yerleri görünce, akdağ- yaylagüneyin ne güzel kayak pisti olacağını aklımızdan geçirmedik değil.

 7. Gökhan ALTAŞ

  : ya işte kücükken mektepte okumaktan başızı kaldıramadız geldiz kırk yaşına kayak yapersiz hemii:D:D:D ama süper olmuş yaaaaa harbiden 😀

 8. isimsiz

  goca goca herifler otanmersizde
  insan giderken haber verir

 9. Mehmet ALTAŞ

  DİYECEK SÖZ YOK İNSAN BENDE ORADA OLSAYDIM DEMEKTEN ALAMIYOR KENDİNİ …

 10. Musa

  Uludağda da hızeh gaydızya helel olsun size.

 11. fatih altun

  tek kelime ile süpersiniz.

© 2024 iNCi KöYü