Yeniden Merhaba

Yeniden merhaba!

Malum olduğu üzere inciköyüm.com, köyümüzün maddi ve manevi değerlerini tanıtan ve kayıt altına almaya çalışan bir “kültür sitesi” olarak bir yıl önce yayın hayatına başladı. Bir senelik yayın dönemine birçok güzellik sığdırdı. Neler yaptık, sitemizin makale ve haber arşivi bölümünden ve bir yıllık “Muhasebe”mizden bakılabilir.

Şimdi, inciköyüm.com uzun bir aradan sonra yayınına kaldığı yerden yine bir “kültür sitesi” olarak devam ediyor. Hayırlı olur inşallah.

Yayın yapmadığımız iki aylık dönemde sitemizde önemli değişiklikler yaptık. Bu değişikliklerin bir kısmı sitenin görünen yüzüyle ilgili. Sitemiz belge ve haberlerin ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılması esasına göre yeniden düzenlendi. Bunları siz zaten görüyorsunuz, göreceksiniz.

Görünmeyen kısımdaki değişiklikler sitemizin sürekliliği ve kurumsallaşması için önemli. Teknik çalışmalar sayesinde editörlerimiz ellerindeki belge, makale ve haberleri istedikleri yerden ve zaman hızlı bir şekilde sitemize aktarma imkânı bulabilecekler. Bu, “bir ekip işi olan inciköyüm.com”un kurumsallaşmasının da önemli bir adımıydı. Bu sayede sitemiz, yazar ve editör olarak katkıda bulunmak isteyen herkese kapısını açık tutabilecektir.

Yayına ara verdiğimiz dönemde vefat eden köylülerimiz Kahraman Aslan, İnayat Aydoğdu ve Fatma Acar merhumlara Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Bu site sizlerin desteğiyle değer kazandı. Köylülerimizin bazısı yazısıyla, bazısı video ve fotoğraflarıyla, bazısı yorumları ve eleştirileriyle, bazısı ziyaretleriyle, bazısı da fikirleriyle destek verdi. Hatta köylümüz olmadığı halde köyümüzü seven birçok insan ziyaretçi defterine tebriklerini iletti, makale ve haberlerimize yorumlar yazdı. Yeni dönemde de bunun böyle olacağını umuyor, belge, bilgi, haber, yorum ve eleştiri desteklerinizi bekliyoruz.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

2 Yorum

  1. Mehmet ALTAŞ

    Yeni yayın döneminde başarılar dileyerek hayırlı olması temennisiyle

  2. Mehmet Emin AĞIRMAN (Molla)

    İncinin inci gibi sitesine yeniden kavuşmaktan mutluyuz.Yeni dönemdeki çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Teşekkürler inciköyüm.com ailesi…

© 2023 iNCi KöYü