İnci Köyü Yılın Fotoğrafları Oylaması: Manzara Kategorisi

Yarışmaya toplam 37 kişi katılmıştır. Kural gereği sadece belirtilen watsapp adresine gönderilen resimler dikkate alınmıştır. Bütün katılanlara teşekkür ederiz.

Aşağıda ilgili fotoğrafları görebilir, büyüterek detaylı inceleyebilirsiniz. En alttaki bağlantıdan oy kullanabilirsiniz. Bir kere oy kullandıktan sonra aynı IP’den oy kullanma sayfası tekrar açılmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Bize gönderilen fotoğrafların hukuki problemleri gönderen kişiyi bağlar. Bize gönderilen fotoğrafların kimin tarafından çekildiğini kontrol etmemiz mümkün değildir. Bu nedenle yarışmaya katılmış olsa da telif sorunu çıkan resimler yarışmadan diskalifiye edilecektir.

Yarışma Sonuçları

Yarışmada toplamda 322 oy kullanılmış, ilk üç aşağıdaki gibi olmuştur. Bütün köylülerimize teşekkür ederiz.

Kadir Altaş (Gıraş)62 oy
Hasan Altaş58 oy
Musa Akyüz30 oy

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 14 Ortalama: 4.6]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

3 Yorum

  1. İsmail28

    32 numaralı resim efsane kim çektiyse eline sağlık , sanki profesyonel fotoğrafçı gibi geldi bana …

  2. Zakir ALKAN

    Keşke daha fazla resim secebilseydik. Mesela seçtiğin beş resmi işaretle olsaydı. Gerçekten güzel resimler gelmiş. Seçmek zor.

  3. Rüfet ağa torunu Neşet oğlu Ömer hoca

    Yarışmaya gönderilen resimlerin tamamını inceledim Hepsi birbirinden güzel hepsi harika resimler daha önce de söylediğim gibi bu resimlerden bir albüm veya bir almanak veya bir takvim yapılabilir yarışmayı tertip eden Tertip komitesine ve yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum Allah hepinizden razı olsun

© 2024 iNCi KöYü