Başsağlığı Mesajı – Firdes Acar

Köylümüz Osman Acarın eşi Firdes Acar vefat etmiştir. Cenazesi 09 Mayıs 2010 Pazar günü ikindi namazına müteakip Gürsuda defnedilmiştir.

Merhumeye Allahtan rahmet, yakınlarına sabrı cemil niyaz ederiz.
İrtibat : (224) 371 41 99

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

7 Yorum

 1. ahmet acar

  rahmetliye allahtan rahmet ailesine de buyuk sabirlar dilerim
  mekani cennet olsun

 2. acar ailesi

  Rahmetli annemiz için mesaj gönderen, telefonla arayan veya bizzat taziyede bulunan değerli köylülerimizden Allah razı olsun. Allah cümlemizin geçmişlerine rahmet eylesin…

 3. alialkan

  merhumeye Allahtan rahmet dilerim kederli ailesine başta arkadaşım Abdullah a Allah sabırlar versin. mekanı cennet olsun. Rahmetli firdevs aba çok hal hatır soran, misafirperver cana yakın bir insandı.bunu onu tanıyan herkes söyleyecek ve kabul edecektir.Biz ondan razıydık, bir köylü olarak bursadan bir komşusu olarak . Allah ta ondan razı olsun.

 4. musa

  Merhumeye Allah rahmet eylesin.Kederli ailesinin başı sağolsun.

 5. fatih altun

  merhum fırdes teyzeye cenabı haktan rahmet diliyorum.ailesine ve yakınlarının başı sagolsun.makamın cennet olsun firdes teyze.

 6. zakir

  Firdes ezeme Allahtan gani gani rahmet diliyorum. geride kalan tüm yakınlarına da başsağlığı ve sabr-i cemil niyaz ediyorum.

 7. fatih ağırman

  merhum firdes yengeye cenabı haktan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun geride kalan tüm aile fertlerinin ve acar ailesinin başı sağolsun.

© 2024 iNCi KöYü