Yusuf Acar Hakka Yürüdü

Köyümüzün Bursa’da ikamet eden büyüklerinden Yusuf ACAR bu sabah Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Yusuf amca, uzun zamandır Bursa’da akciğer kanserinden tedavi görüyordu.

Kendisine Allah’tan rahmet, başta oğulları: Ali, Mustafa, Bünyamin ve Mikail olmak üzere tüm aile efradına da baş sağlığı diliyoruz. Mekânı cennet olsun.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

4 Yorum

 1. Kömürcüoğlu Kadir

  Merhum kardeşim Yusuf, Bilal ile sanki anlaşmışsınız ikinizi de aynı hafta içinde yolcu ettik .İkinizinde mekanı cennet olsun .Yusuf ta Bilal gibi çocukluktan beri beraber büyüdüğümüz her şeyimizi paylaştığımız bir arkadaşımızdı. Bastik oynardık eğer yakalama biraz gecikir se Yusuf kardeşimiz hemen ağıran dizimin gözüne vurdunuz der oyundan çıkardı.Sevgili kardeşim o gün ağıran dizinin gözüne vurulmamıştı, ama ağıran dizinin sinesine veruldu. Ruhun şad olsun.Yusuf kardeşim iyi bir arkadaş iyi bir komşu idi kimseye değmez dolaşmaz kendi halinde çoluk çocuğu ile hem hal olan iyi bir baba idi.Gurbetlik onun sanki kaderiydi. İstanbul da oda bizim gurbet arkadaşımızdı okulları birlikte okumuştuk.İlk okulda Behran öğretmen ona .Karacaoğlanın Ale gözlüm ben bu ilden gidersem. Zülfü perişanın kal memul melul . şiirini okutmuştu.Rahmetli babası çok sevinmişti.Bizim kapıda Yusuf Hocama anlatırken çok duygulanmıştı. Yusuf ta Bilal da bir lokmayı bölüp yediğimiz arkadaşlarımız. Ruhunuz şad mekanınız cennet olsun.

 2. israfil acar

  Yusuf amcaya Allahtan rahmet,Halaoğlu Ali ve kardeslerine başsağlığı ve sabırlar dilerim

 3. h.fatih ağırman

  ALLAH RAHMET EYLESİN YUSUF ABİYE MEKANI CENNET OLSUN RABBİM TAKSİRATINI AFFEYLESİN BAŞTA ALİ KARDEŞİM OLMAK ÜZERE AİLE EFRADINA VE ACAR AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUM.

 4. rahmi s

  Allah rahmet eylesin yakınlarının başı sağ olsun

© 2024 iNCi KöYü