Hacı Bilal Acar Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüzde yaşayan değerli komşumuz, yıllardır traktörüyle köyümüzde esnaflık yapan Hacı Bilal Acar bugün hakkın rahmetine kavuştu.

Merhum Bilal amcamıza ALLAH’tan gani gani rahmet dilerken geride kalan eşine ve çocuklarına, özellikle oğlu Naci kardeşimize sabırlar diliyoruz.

Tüm ACAR ailesinin ve köylülerimizin başı sağolsun.

Loading

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yorum yazın

İsim girişi zorunlu, E-posta girişi isteğe bağlıdır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

7 Yorum

 1. Kömürcüoğlu Kadir ALTAŞ

  Merhum Bilal kardeşime bu güne kadar bir şeyler yazamadım.Yazmanın ne kadar zor olduğunu insanlar etrafındaki eşini dostunu gönderdiği zaman daha çok hissediyor.Kolay değil 65 yıllık bir arkadaşın arkasından taziye yazmak.Bağrımıza taş basarak bir iki kelime yazacağım kusurumu affedin.Bilal kardeşim halım selim büyüğünü küçüğünü bilen Allahın emrine sadık iyibir insandı.Yapmış olduğu iş icabı köyde yaşayan her ferde bir iyiliği olmuştur.Yükünü taşımış insanını taşımış,hastasını taşımış .bunları yaparkende maddiyatı hiç bir zaman önde tutmamış ne verrlerse onunla yetinmiş,Allah bereket versin demiştir.Güler yüzlede karşılamıştır. Tek sinirli hali saman alevi gibi vurup geçen bir anlık tır.İyi bir gurbet arkadaşı dır.İstanbulda Ünye de Aşkale de birlikte gurbet cilik yaptık.Hale 1968 yılında İstanbul Alibey köyünde 6 ay bir şilta da yattık. Bunun neler anlattığını ben anlatamam siz düşünün.Bu güne kadar biz gurbette idik ama her şeyimizle beraberdik.Bir güne bir gün bir birimize acı çehre dahi yapmadık. Mükemmel bir arkadaştı ,mükemmel bir komşu ve mükemmel bir baba idi . Onu daima yad edeceğiz.Ruhun şad olsun sevgili kardeşim ,Mekanın cennet yoldaşın Resulullah olsun .

 2. israfil acar

  Bilal amcaya Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim

 3. alialkan

  bu dünyada güleç bir insandı. yüzünden tebessüm hiç eksik olmazdı.Cenabı Rabbül Alemin yattığı yerde utandırmasın.Allah gani gani rahmet eylesin.Ailesine Allah Sabır ihsan eylesin.

 4. Ahmet ACAR

  Basimiz saolsun…

 5. isimsiz

  Bilal dayımıza Allahtan rahmet tüm yakınlarına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun

 6. h.fatih ağırman

  İNNALİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN’ Köyümüzün değerli ve güler yüzlü insanı,gür sesi ile ortalığı şenlendiren her zaman insanlarımıza yardımcı olan Hacı Bilal abimize Rabbim rahmetiyle muamele eylesin mekanı cennet olsun taksiratını effeylesin. Geride kalan ailesine başta oğlu Naci kardeşimiz ve Hacı Mustafa amcaya Şevket abiye Ali abiye Osman abiye ve tüm ACAR ailesine baş sağlığı diliyorum. Bil cümlesine ALLAH sabır versin.

 7. rahmi s

  makamı cennet olsun yakınlarına sabırlar diliyorum

© 2024 iNCi KöYü